ТЗШ №16 ім.В.Левицького
Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 23.02.2018, 21:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Школа сприяння здоров"ю [31]
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 122
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Школа сприяння здоров"ю » Школа сприяння здоров"ю

Здорові діти - майбутнє нашої країни

Відгук

Школа сприяння здоров'ю Здорові діти - майбутнє нашої країни

В усі роки школа займала передові позиції як в навчанні, так і в спортивно-масових заходах. Перед усім, ці успіхи прийшли завдяки педагогічному колективу, який з розумінням ставиться до учнівської молоді, допомагає у вирішенню багатьох проблем.

У кожному колективі є керівник, який хоче бачити свою школу з найкращого боку. Директором ТЗОШ № 16 ім.В.Лавицького є Кордуба Б.P., який багато часу приділяє фізичній культурі і спорту, спортивно-масовим заходам. Він особисто контролює виступи усіх збірних команд школи, надає посильну допомогу.

В школі працює багато спортивних секцій: баскетбол, легка атлетика, аеробіка, туризм, та ряд інших . Злагоджено працює і колектив фізичного виховання, керівником якого є Ковальчук В.А., проводяться змагання, турніри, зокрема, турнір з баскетболу пам'яті Протасевича Т.Л., відбіркові змагання з загально-фізичної підготовки 5-9 класів, легкоатлетичні змагання, футболу, та ряд інших.

В минулому, успішно виступали учні школи на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики: Данилюк Олег, Кордяк Ірина, Багрій Яна.

Я думаю, що такій школі є чим пишатись у своїх здобутках, у своєму прагненню до здобуття все нових і нових трофеїв, адже зупинятися на досягнутому не можна, треба йти вперед.

Я переконана, що про успіхи учнів школи, про їхні перемоги, ми ще не раз будемо читати зі сторінок газет, слухати по радіо, дивитись з екранів телевізора.

Тож, нових злетів і успіхів тобі, школо.

 

Викладач кафедри педагогіки, доцент              Груць Галина Михайлівна

ТНПУ ім. В.Гнатюка

 


Відзив

про організацію роботи в СЗШ №16 м. Тернополя як школи сприяння здоров'ю.

Пріоритетним завданням системи освіти є виховання учня в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих як до найвищої індивідуальної і суспільної цінності.

Педагогічний колектив ТЗоШ №16 ім.В.Левицького із батьківською громадськістю сприяє збереженню цілісного здоров'я учня, залученню їх до занять фізичною культурою і спортом, проведенню та впровадженню різноманітних заходів з проблем зміцнення здоров'я, організації профілактичної та медичної допомоги дітям, пропаганді та культурі здорового способу життя.

Шляхом використання інноваційних здоров'язберігаючих технологій навчально-виховного процесу для дітей різних вікових груп (система превентивного виховання (Ензельт О.П.), програма психологічного тренінгу (Іванюк Т. М.) і т. д. закладаються основи для забезпечення і розвитку фізичного, психічного, соціального та духовного рівнів здоров'я кожного учня школи.

Проблеми виховання молодого покоління, формування освіченої, творчої особистості, становлення її фізичного і психічного здоров'я розглядаються на спільних засіданнях методичних об'єднань класних керівників 5-11 класів (керівник Базунова Р.Р.) і кафедри педагогічної майстерності та освітніх технологій Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Значна увага приділяється проблемам спортивного і оздоровчого туризму та краєзнавства як важливих засобів виховання високих моральних якостей, громадянської свідомості, патріотизму, здорового способу життя, раціонального використання вільного часу, адаптації до навколишнього середовища, фізичного і морального оздоровлення, профілактики травматизму. Усе це є протидією до таких негативних явищ серед молоді, як безпритульність, тютюнокуріння, наркоманія, бандитизм тощо.

В сучасних соціокультурних умовах дана школа створює не тільки просторово-часову, але і особистісно-змістову систему, в якій крім засвоєння знань, умінь і навичок здійснюється взаємодія всіх учасників педагогічного процесу - директора, учителів, учнів. Ця взаємодія включає в себе таку характеристику, як психологічна комфортність. Це передбачає зняття по можливості всіх стресоутворюючих чинників педагогічного процесу.

Узгодження цілей діяльності учителя та учнів школи, включення у зміст мети спільної діяльності формування емоційно-ціннісного ставлення до світу і до себе як частини світу, орієнтація на рівноправність, співпрацю, творчість в значній мірі сприяє побудові особистісно-орієнтованих взаємодій між учасниками педагогічного процесу ТЗОШ №16 ім. В.Левицького та проектуванню навчально-виховного середовища, що сприяє формуванню цілісного здоров'я.

Доцент кафедри педагогіки

ТНПУ ім. В.Гнатюка

Мешко Галина Михайлівна


ВІДГУ К

"Школа сприяння здоров'ю"

Здорові діти - майбутнє нашої країни.

Мій онук, Чорновіл Олександр, учень 2-А класу цієї школи. На мою думку в навчальному закладі все робиться для того, щоб діти навчилися вести здоровий спосіб життя.

На батьківських зборах вже у вересні місяці було багато наголошено на те, як фізично потрібно розвивати школяра, слідкувати за його здоров'ям. Це перш за все, особиста гігієна школяра. Кожна дитина має рушник і мило, яким користується особисто, всі діти перезуваються. Переглядаючи меню, я помітила, що страви калорійні і поживні, школярі вживають овочі і фрукти , п'ють соки і компоти.

У школі практикуються рухливі ігри з дітьми на перервах, а на уроках - "ігри-руханки" та фізкультхвилинки. Діти гуляють на вулиці, дихають свіжим повітрям. Проводяться різноманітні змагання, естафети.

На уроках школярів навчають прийомам загартування, як правильно чистити зуби, правилам особистої гігієни, а також ведеться робота для попередження побутового та виробничого травматизму і дорожньо-транспортних пригод.

У школі працює психологічна служба, якою я, як бабуся, особисто користувалася.

Я вважаю, що ТЗОШ № 16 ім.В.Левицького  може з честю носити звання " Школи сприяння здоров'ю". Бажаю всім вчителям, наставникам і тренерам успіхів, творчої наснаги і, звичайно міцного здоров'я.

 

 

Павлів Тетяна Данилівна,

бабуся учня 2-А класу Чорновола Олександра


ВІДГУК

 

про роботу ТЗОШ №16 ім. В.Левицького

як школи сприяння здоров'ю

Питання здоров'я зараз дуже гостро стоїть перед населенням, а особливо здоров'я підростаючого покоління. По закінченні школи дуже малий відсоток дітей залишається практично здоровим. І тому дуже добре, що ТЗОШ №16 ім. В.Левицького є школою сприяння здоров'ю. Адже здорові діти - це майбутнє нашої країни.

Діти три рази на тиждень відвідують урок фізкультури. Вчителі даного предмету приділяють багато уваги фізичній культурі і спорту, здоровому розвитку дітей. В школі працює багато спортивних секцій: баскетбол, легка атлетика, аеробіка, туризм. Діти часто ходять у туристичні походи по рідному краю і за його межами. Це сприяє укріпленню їх здоров'я, виховання стійкості, витривалості, загартуванню. І при цьому вони ще й духовно збагачуються.

Все це завдяки педагогічному колективу, який з розумінням ставиться до учнів, допомагає у вирішенні багатьох проблем. Розв'язанню ситуаційних питань сприяє робота університету батьківських знань, консультації психолога, виступи фахівців з різних галузей медицини.

 

 

Соловей Оксана Михайлівна,

вчитель математики ТЗОШ №16 ім. В.Левицького,

мати учня 2-А класу Соловей Максима.


ВІДГУК

 

на роботу ТЗОШ №16 ім. В.Левицького

 як школи сприяння здоров'ю

Здорові діти - майбутнє нашої країни

 

Мій син, Роговський Віктор, учень 6-А класу цієї школи. І я також була ученицею нашої школи. Тому можу з впевненістю сказати, що у цьому навчальному закладі робиться все, щоб діти не просто одержали знання, а і навчилися дбати про своє здоров'я, вести здоровий спосіб життя.

Вже починаючи з першого класу, вчителі постійно слідкують за фізичним розвитком дітей. Складаються відповідні таблиць здоров'я для кожної дитини. Відповідно до цих таблиць складаються програми фізичного стану і розвитку кожного учня. На уроках вчителі вчать практичним навичкам, які стануть у пригоді протягом усього життя і зроблять його безпечним: наприклад, як правильно чистити зуби, прийоми загартування, ознайомлюють із народними методами лікування.

Проводяться різноманітні спортивно-туристичні змагання, естафети, сімейні змагання "Веселі старти".

Тому ТЗОШ №16 ім. В.Левицького може з гідністю носити звання "Школи сприяння здоров'ю". Бажаю вчителям, тренерам, учням і керівникам успіхів, нових досягнень і творчих здобутків.

 

 

Роговська Лілія Ігорівна,

мати учня 6-А класу Роговського Віктора

Категорія: Школа сприяння здоров"ю | Додав: vovan16ter (09.11.2010)
Переглядів: 1158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz